Máme zkušenosti i prostory až pro 100 lidí


Kurzy na klíč


Pořádáme akreditované kurzy i workshopy u kávy – Neziscaffé. Rádi ale vyjdeme vstříc vašim specifickým požadavkům a přáním.

Poradenství


Jsme zavedená organizace s více než 20 lety praxe. Poskytujeme poradenství v mnoha oblastech. Kontaktujte nás a domluvíme se.


Kurzy na klíč

Téma, termín i místo konání podle vás. Všechny naše akreditované kurzy jsme schopni připravit Vám na míru (zaměřit téma na konkrétní cílovou skupinu, dojet za Vámi atd.). Zároveň jsme schopni připravit i neakreditovaná školení, která vychází z témat naší každodenní práce. Nejlepší bude, když nás kontaktujete a vše probereme.


Téma


Kromě akreditovaných kurzů nabízíme i neakreditovaná školení na klíč. Témata, kterými se dlouhodobě zabýváme jsou: podpora bydlení (princip Housing First), dluhové poradenství, obrana proti diskriminaci, interaktivní, případové a rodinné konference, zjišťování potřeb dětí a práce s rodinou.

Prostory


Naše kurzy pořádáme v plně vybavených prostorách na Vranovské 45. I vy zde můžete pořádat vaše školení, konference či porady!


Máte konkrétní představu? Chcete projednat detaily kurzu na míru?

Kontaktujte Natálii Rumlovou na vzdelavani@akademie-diversitas.cz nebo čísle +420 605 868 664.


Poradenství a praxe

Jsme zavedená organizace s více než 20 lety praxe. Poskytujeme poradenství v mnoha oblastech. Kontaktujte nás a domluvíme se.PRAXE PRO STUDENTY SOCIÁLNÍ PRÁCE

Studentům sociální práce, práva a příbuzných oborů nabízíme možnost absolvovat u nás školní praxi.


V případě zájmu kontaktujte Petru Borovičkovou.

petra.borovickova@iqrs.cz

tel. 733 127 471

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

NÁŠ PŘÍBĚH

Po letech zkušeností a ocenění kvalitní a rozeznávané práce se tým lidí kolem IQ Roma servisu stává inspirací pro druhé a zakládá v roce 2011 sociální firmu Diversitas, s.r.o.

Ta je v podobě Akademie Diversitas zaměřena na vzdělávací aktivity a inovativní nástroje s širokou tematickou základnou, jež spojuje zaměření na cílovou skupinu sociálně vyloučených a dále na rozvoj lidského a organizačního potenciálu, specificky v organizacích, jejichž hlavním posláním není dosahování zisku.