Máme zkušenosti i prostory až pro 100 lidí

ikona_kurzy_klíč

Kurzy na klíč

Pořádáme akreditované kurzy i workshopy u kávy – Neziscaffé. Rádi ale vyjdeme vstříc vašim specifickým požadavkům a přáním.

ikona_neziscafe

Poradenství

Jsme zavedená organizace s více než 20 lety praxe. Poskytujeme poradenství v mnoha oblastech. Kontaktujte nás a domluvíme se.

Kurzy Na Klíč

Téma, termín i místo konání podle vás. Všechny naše akreditované kurzy jsme schopni připravit Vám na míru (zaměřit téma na konkrétní cílovou skupinu, dojet za Vámi atd.). Zároveň jsme schopni připravit i neakreditovaná školení, která vychází z témat naší každodenní práce. Nejlepší bude, když nás kontaktujete a vše probereme.

Jarní-Neziscaffé-1

Téma

Kromě akreditovaných kurzů nabízíme i neakreditovaná školení na klíč. Témata, kterými se dlouhodobě zabýváme jsou: podpora bydlení (princip Housing First), dluhové poradenství, obrana proti diskriminaci, interaktivní, případové a rodinné konference, zjišťování potřeb dětí a práce s rodinou.

DSCN2111_NA_WEB

Prostory

Naše kurzy pořádáme v plně vybavených prostorách na Vranovské 45. I vy zde můžete pořádat vaše školení, konference či porady!

Poradenství a praxe

Jsme zavedená organizace s více než 20 lety praxe. Poskytujeme poradenství v mnoha oblastech. Kontaktujte nás a domluvíme se.

STRATEGICKÉ A OPERAČNÍ PLÁNOVÁNÍ

Chcete mít strategický dopad, efektivitu a tah na branku? Hledáte svou jedinečnost, vnitřní hodnoty, vizi která se otiskne do DNA vaši organizace? Chcete ovlivnit, či změnit kulturu vaši organizace, či týmu?

Chcete najít své místo v střednědobé a dlouhodobé perspektivě, dobře a jasně formulovat kroky jak se tam dostat? Hledáte jak v organizaci jasněji rozlišovat čemu řict ano a ne, jak pracovat společně a zacíleně na úrovních jednotlivec – tým – organizace? Chcete co nejúčelněji pracovat se zdroji organizace, abyste dosáhli co největšího efektu v rámci svého poslání? Přejete si podpořit loajalitu, samostatnost a kompetence svých lidí? Máte zájem do toho lépe vtáhnout a zapojit své zaměstnance a lidi v organizaci? Potřebujete konzultovat, či případně facilitovat tento proces? Poradenské služby, konzultace a odborné vedení s vámi nastavíme po individuální dohodě

INOVATIVNÍ METODY V SOCIÁLNÍ PRÁCI

Hledáte nové metody a přístupy v sociální práci? Chcete zvyšovat kvalitu vaší práce?

Dlouhodobě se věnujeme inovativním přístupům v oblasti sociálního bydlení (projekt Rapid Re-housing), mentoringu romských středoškoláků a práce s rodinou a dětmi (multidisciplinární týmy, případové, interaktivní a rodinné konference apod.). Je možné u nás absolvovat konzultaci či metodickou stáž v každé za našich služeb. Kontaktujte nás a domluvíme se, jak stáž nastavit tak, abyste si z ní odnesli co nejvíce.

 

Konzultace a stáže u nás jsou zpoplatněny.

PRAXE PRO STUDENTY SOCIÁLNÍ PRÁCE

Studentům sociální práce, práva a příbuzných oborů nabízíme možnost absolvovat u nás školní praxi. V případě zájmu kontaktujte Petru Borovičkovou. petra.borovickova@iqrs.cz tel. 733 127 471