RODINNÉ KONFERENCE

Rodinná konference je setkání širokého rodinného kruhu včetně přátel a známých rodiny. Cílem je učinit rozhodnutí a vytvořit plán. Rodina vytváří plán sama, bez odborníků a facilitátora.

CO JE RODINNÁ KONFERENCE
Rodinná konference je setkání rodiny a dalších osob okolo rodiny (přátelé, sousedé…) s cílem společně najít řešení problému v rodině tak, aby bylo zajištěno bezpečí dítěte a posílily se kompetence samotných členů rodiny.
 
JAK TO DĚLÁME

Náš tým zahrnuje administrátora, který dojednává kontrakt se zadavatelem, a koordinátora, který pro rodinu konferenci připraví. Při pořádání rodinných konferencí se řídíme základními principy RK – setkání je pro rodinu dobrovolné, setkání patří rodině, rodina tvoří plán a odpovědnost za řešení je v jejích rukou, důležitá je důvěra v rodinu i celý proces RK, což jde ruku v ruce s partnerstvím, respektem, informovaností a transparentností.

ZOBRAZIT VÍCE

 

 

 

CENÍK

Díky projektům a finančním příspěvkům různých nadací jsme nyní schopni Vám nabídnout uspořádání jinak velmi nákladných rodinných konferencí z těchto zdrojů.

Brno i další obce JMK ………………………………………..15 000,-

Pro více informací kontaktujte Kláru Hamplovou.

 

 

STÁHNĚTE SI

Připravili jsme pro vás letáčky a další materiály.

 


Máte zájem o rodinnou konferenci nebo více informací?

Kontaktujte Kláru Hamplovou na klara.hamplova@iqrs.cz nebo +420 775 867 367.

ZPĚT NA PŘEHLED KONFERENCÍ