Máme zkušenosti i prostory až pro 100 lidí

Kurzy na klíč

Pořádáme akreditované kurzy i workshopy u kávy – Neziscaffé. Rádi ale vyjdeme vstříc vašim specifickým požadavkům a přáním.

Poradenství

Jsme zavedená organizace s více než 20 lety praxe. Poskytujeme poradenství v mnoha oblastech. Kontaktujte nás a domluvíme se.
Kurzy na klíč

Téma, termín i místo konání podle vás. Všechny naše akreditované kurzy jsme schopni připravit Vám na míru (zaměřit téma na konkrétní cílovou skupinu, dojet za Vámi atd.). Zároveň jsme schopni připravit i neakreditovaná školení, která vychází z témat naší každodenní práce. Nejlepší bude, když nás kontaktujete a vše probereme.

Témata

Kromě akreditovaných kurzů nabízíme i neakreditovaná školení na klíč. Témata, kterými se dlouhodobě zabýváme jsou: podpora bydlení (princip Housing First), dluhové poradenství, obrana proti diskriminaci, interaktivní, případové a rodinné konference, zjišťování potřeb dětí a práce s rodinou.


Naše prostory

Naše kurzy pořádáme v plně vybavených prostorách na Vranovské 45. I vy zde můžete pořádat vaše školení, konference či porady!

Poradenství

Jsme zavedená organizace s více než 20 lety praxe. Poskytujeme poradenství v mnoha oblastech. Kontaktujte nás a domluvíme se.

Strategické a operační plánování
 

Chcete mít strategický dopad, efektivitu a tah na branku? Hledáte svou jedinečnost, vnitřní hodnoty, vizi která se otiskne do DNA vaši organizace? Chcete ovlivnit, či změnit kulturu vaši organizace, či týmu?

Inovativní metody v sociální práci

Hledáte nové metody a přístupy v sociální práci? Chcete zvyšovat kvalitu vaší práce?